پیامک های نشنیده (چهارشنبه ۶ آبان ۹۴)

Official-Bilderberg-2013-Attendee-List-Revealed
*روز سه شنبه منابع نزدیک به مخالفین بشار اسد به خبرگزاری ها اعلام کردند داعش موفق شده است خط دفاعی ارتش را در سفیریه، منطقه جنوبی حلب بشکند. (خبرگزاری فرانسه از قول رامی عبدالرحمان مدیر دیده بان سوری حقوق بشر)

*ترکیه برای نخستین بار رسما بمباران مناطق کرد نشین در شمال سوریه را تایید کرد. آنکارا از موفقیت های اخیر اتحادیه دموکراتیک کردستان و گسترش مناطق تحت سلطه این گروه بیمناک است.
*ویکی لیکس در آخرین افشاگری پرده از معامله بین اوباما و سیا برداشت. سومین مجموعه اسنادی که ویکی لیکس از ایمیل های جان برنان مدیر سیا منتشر کرده حاکی است برنان برای کمپین تبلیغاتی انتخابات به باراک اوباما کمک مالی کرده است.

*وزارت دفاع روسیه، خودکشی یکی از سربازان روسی را در پایگاه لاتکیه تایید کرد

*سیاست نه داعش و نه بشار، دیگر جواب نمی دهد. واقعیت این است که پوتین برنده شده و فرانسه منزوی. وقت آن رسیده که “جام زهر” بنوشیم و با بشار اسد بر سر یک میز در ژنو بنشینیم.(آلن ژوپه وزیر امور خارجه دولت سرکوزی و نامزد آینده ریاست جمهوری فرانسه)
*یک مثل فرانسوی می گوید حقیقت را یا باید از زبان کودک شنید یا از زبان یک سیاستمدار بازنشسته! جیمی کارتر، جک استراو، رولاند دوما سیاستمدارانی هستند که در بازنشستگی حقایقی را بازگو کردند که تصورش در زمان تصدی امور از جانب ایشان مقدور نبود. دیروز در این سرفصل مثال دیگری در اخبار منتشر شد: فرانسوا فیون نخست وزیر پیشین فرانسه به فیلیپ دوویلیه، وزیر اسبق کشاورزی گفته است:”چی فکر کردی؟ این آنها هستند که بر ما حکومت می کنند”. از نظر فیون، “آنها” ۱۳۰ عضو باشگاه بیلدربرگ، متشکل از صاحبان بزرگ سرمایه، رسانه های گروهی، دیپلمات و سیاستمداران هستند.

 


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ سوال زیر را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.