داور ایرانی نبرد بزرگ جوکوویچ و فدرر را قضاوت می‌کند

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-07-12 10:10:12Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

 

علی نیلی دیدار پایانی معتبرترین رقابت تنیس دنیا (ویمبلدون) را قضاوت می کند.  سایت فدراسیون تنیس نوشت، در حالی یکصدوبیست و نهمین دوره مسابقات تنیس ویمبلدون به خط پایانی خود نزدیک می شود که علی نیلی یکی از پرافتخارترین داوران کشورمان دیدار نهایی این مسابقات را که بین نواک جوکوویچ صربستانی و راجر فدرر سوییسی برگزار می شود را قضاوت می کند.

مسابقات تنیس ویمبلدون قدیمی ترین رویداد تنیسی در طول تاریخ این رشته می باشد که همه ساله پس از گرند اسلم های استرالیا و رولند گاروس (فرانسه) به مدت ۲ هفته برگزار می شود و قرار است دیدار پایانی این پیکارها نیز امروز یکشنبه (۲۱ تیر ماه) برگزار شود و علی نیلی داور نشان طلای کشورمان که جزو مطرح ترین داوران دنیای تنیس به شمار می رود برای قضاوت در این دیدار بر روی صندلی بنشیند.

نیلی جزو معدود داورانی به شمار می رود که دارای نشان طلای داوری و نشان طلای سرداوری تنیس است. وی این افتخارات را پس از طی کردن دورانی موفق در داوری از سوی فدراسیون جهانی (ITF) دریافت کرده است.

سید عادل برقعی داور نشان برنز، سید امیر حسین موسوی و شروین صفوی داوران نشان سفید از ایران، دیگر نمایندگان کشورمان در این تورنمنت معتبر هستند.

یاد آور می شود، این مسابقات در زمین های چمن ۱۳۰ ساله برگزار می شود و در پایان به برترین ها جمعا مبلغ ۱۲ میلیون ۵۶۸ هزار پوند به عنوان جایزه نقدی اهدا می شود.

 


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ سوال زیر را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.